GOODWORK BT136-600D
Üretici
Üretici Parça No.
BT136-600D
EBEE Parça No.
E822463600
Paket
TO-220AB
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Thyristors ,TRIACs
Veri SayfasıGOODWORK BT136-600D
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Tutmak Akım (Ih)10mA
SCR Türü1 TRIAC
Ortalama Kapı Güç Dağılınlık (PG (AV))1W
Kapı Tetik Gerilim (Vgt)1.5V
Peak off - state voltage(Vdrm)600V
Current - Gate Trigger(Igt)5mA
Voltage - On State(Vtm)1.7V
Current - On State(It(RMS))4A
Current - Surge(Itsm@f)27A@10ms