GeneSiC Semiconductor MBR2X080A150
Üretici
Üretici Parça No.
MBR2X080A150
EBEE Parça No.
E86088115
Paket
SOT-227
Açıklama
150V 2 independent 80A 880mV@80A SOT-227 Schottky Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Diode Arrays
Veri SayfasıGeneSiC Semiconductor MBR2X080A150
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)3mA@150V
Ters Voltaj (Vr)150V
Diode Yapılandırma2 independent
İleri Voltaj (Vf@If)880mV@80A
Diktki akım80A