GeneSiC Semiconductor MBR2X080A100
Üretici
Üretici Parça No.
MBR2X080A100
EBEE Parça No.
E86987258
Paket
SOT-227
Açıklama
100V 2 independent 80A 840mV@80A SOT-227 Schottky Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Diode Arrays
Veri SayfasıGeneSiC Semiconductor MBR2X080A100
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)1mA@100V
Ters Voltaj (Vr)100V
Diode Yapılandırma2 independent
İleri Voltaj (Vf@If)840mV@80A
Diktki akım80A