GeneSiC Semiconductor MBR20060CTR
Üretici
Üretici Parça No.
MBR20060CTR
EBEE Parça No.
E85668673
Açıklama
60V 1 pair common anode 750mV@100A 200A Schottky Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Diode Arrays
Veri SayfasıGeneSiC Semiconductor MBR20060CTR
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)5mA@20V
Ters Voltaj (Vr)60V
Diode Yapılandırma1 pair common anode
İleri Voltaj (Vf@If)750mV@100A
Diktki akım200A