GeneSiC Semiconductor MBR20035CTR
Üretici
Üretici Parça No.
MBR20035CTR
EBEE Parça No.
E85668670
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
35V 1 pair common anode 650mV@100A 200A Schottky Diodes ROHS
Tümünü Seç
KategoriDiscrete Semiconductors ,Diodes ,Diode Arrays
Veri SayfasıGeneSiC Semiconductor MBR20035CTR
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)5mA@20V
Ters Voltaj (Vr)35V
Diode Yapılandırma1 pair common anode
İleri Voltaj (Vf@If)650mV@100A
Diktki akım200A