GEC19DRES-S93
Üretici
Üretici Parça No.
GEC19DRES-S93
EBEE Parça No.
8640257-GEC19DRES-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins GEC19DRES-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı38
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıGEC19
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishTin
İletişim Finish Kalınlığı100.0µin (2.54µm)
SonlandırmaSolder Eyelet(s)
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlack
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row19
OkuDual
Açıklama
38 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Tin 0.100" (2.54mm) Black