GBB50DHBR
Üretici
Üretici Parça No.
GBB50DHBR
EBEE Parça No.
8554080-GBB50DHBR-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins GBB50DHBR
Seri-
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı100
İletişim TürüHairpin Bellows
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 125°C
ÖzelliklerBoard Lock
Temel Ürün NumarasıGBB50
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder, Staggered
Bir piyatch0.050" (1.27mm)
RenkBlack
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row50
OkuDual
Açıklama
100 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.050" (1.27mm) Black