| Üretici Parça No. | FXTWP7E7EYNM090 |
| EBEE Parça No. | 10060080-FXTWP7E7EYNM090-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | OM3 12F TRUNK OFNP PANMPO F/PANM |
Lütfen teklif talebinde bulunun, derhal yanıtlayacağız.
| Tür | Açıklama | Tümünü Seç |
|---|---|---|
| Kategori | Cables, Wires ,Fiber Optic Cables | |
| Veri Sayfası | Panduit Corp FXTWP7E7EYNM090 | |
| Seri | - | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Tip | Multimode, OM3 | |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 70°C | |
| Özellikler | - | |
| 1. Konektör | MPO | |
| İkinci Konektörü | MPO | |
| Kablo Çapı | 0.18" (4.5mm) | |
| Uzunluk - Genel | 295.3' (90.0m) | |
| Ceket (Salm) Malzemesi | - | |
| Reytingler | - | |
| Kablo Tipi | Trunk | |
| Eksersizlik Kaybetti | 0.35dB | |
| Lif Tipi | 50/125 | |
| Bend Yarıçap | 90mm | |