FXTWP7E7EYNM012
Üretici
Üretici Parça No.
FXTWP7E7EYNM012
EBEE Parça No.
10060206-FXTWP7E7EYNM012-EB
Açıklama
OM3 12F TRUNK OFNP PANMPO F/PANM
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Fiber Optic Cables
Veri SayfasıPanduit Corp FXTWP7E7EYNM012
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipMultimode, OM3
Çalışma sıcaklığı-20°C ~ 70°C
Özellikler-
1. KonektörMPO
İkinci KonektörüMPO
Kablo Çapı0.18" (4.5mm)
Uzunluk - Genel39.4' (12.0m)
Ceket (Salm) Malzemesi-
Reytingler-
Kablo TipiTrunk
Eksersizlik Kaybetti0.35dB
Lif Tipi50/125
Bend Yarıçap90mm