FXPT22200
Üretici
Üretici Parça No.
FXPT22200
EBEE Parça No.
10776167-FXPT22200-EB
Açıklama
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıAmphenol PCD FXPT22200
SeriFXP FlexiPlug®
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı22
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerRetention Latches (Non-Wire Side)
Temel Ürün NumarasıFXPT222
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiPolyphenylene Oxide (PPO)
Sonlandırma stiliScrew with Captive Plate
İzülasyon Yüksekliği0.690" (17.53mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG12-26 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Seviye sayısı2
Mevcut - IEC-
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL15 A
Seviye Başına Pozisyonlar11
Başlık Orientasyonu-
Fişi Tel Girişi90°
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Tel Şerit Uzunluğu7.87mm
İletişim Kuyruk Uzunluğu-
Açıklama
22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line)