FPC.0B.304.CYCD52
Üretici
Üretici Parça No.
FPC.0B.304.CYCD52
EBEE Parça No.
11217455-FPC.0B.304.CYCD52-EB
Açıklama
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıLEMO FPC.0B.304.CYCD52
Seri0B
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı4
Kabuk Boyutu - Ek304
Montaj TipiFree Hanging (In-Line), Right Angle
Montaj Özelliği-
Sabitleştirme TipiPush-Pull
OrientasyonC
Kabuk MalzemesiBrass
Kabuk BitişChrome
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 250°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş KorumasıIP50 - Dust Protected
KorumaShielded
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBackshell
Malzeme eklemePolyetheretherketone (PEEK)
Temel Ürün NumarasıFPC.0B
MfrLEMO
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7A
SonlandırmaCrimp
RenkSilver
Voltaj Derecelendirmesi-
İletişim Finish Kalınlığı - Mating39.4µin (1.00µm)
Backshell Malzemesi, KaplamaBrass, Chrome
Kablo Açılış0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Açıklama
4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp