FMHR0002-18
Üretici
Üretici Parça No.
FMHR0002-18
EBEE Parça No.
11688982-FMHR0002-18-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL BNC TO N-TYPE 18"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 165°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüN-Type Plug
Uzunluk18.00" (457.20mm)
Renk-
StilBNC to N-Type
Kablo TipiRG-142
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to N-Type RG-142 18.00" (457.20mm)