FMCA3176-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA3176-12
EBEE Parça No.
8312167-FMCA3176-12-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Plug
İkinci KonektörüN-Type Jack
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilN-Type to N-Type
Kablo TipiLMR 195
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiPanel Mount
İkinci Konektörü Montaj ÖzelliğiBulkhead - Front Side Nut
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LMR 195 12.00" (304.80mm)