FMCA3003-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA3003-12
EBEE Parça No.
8318952-FMCA3003-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüSMA Jack
Uzunluk12.00" (304.80mm)
Renk-
StilSMA to SMA
Kablo TipiHand Formable .047
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max18 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .047 12.00" (304.80mm)