FMCA2829-48
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2829-48
EBEE Parça No.
8332178-FMCA2829-48-EB
Açıklama
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 4'
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör2.92mm Plug
İkinci Konektörü2.92mm Jack
Uzunluk48.0" (1.2m) 4.0'
Renk-
Stil2.92mm to 2.92mm
Kablo TipiHand Formable .141
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 2.92mm to 2.92mm Hand Formable .141 48.0" (1.2m) 4.0'