FMCA2785-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2785-12
EBEE Parça No.
11684389-FMCA2785-12-EB
Açıklama
COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörRP-SMA Plug
İkinci KonektörüN-Type Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilRP-SMA to N-Type
Kablo TipiRG-223
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial RP-SMA to N-Type RG-223 12.00" (304.80mm)