FMCA2758-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2758-36
EBEE Parça No.
11684371-FMCA2758-36-EB
Açıklama
COAX CBL TNC TO TNC 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörTNC Jack
İkinci KonektörüTNC Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilTNC to TNC
Kablo TipiRG-223
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial TNC to TNC RG-223 36.00" (914.40mm)