FMCA2714-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2714-24
EBEE Parça No.
11684384-FMCA2714-24-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO SMA 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 80°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Jack
İkinci KonektörüSMA Plug, Right Angle
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
StilBNC to SMA
Kablo TipiRG-223
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiPanel Mount
1. Konektörü Montaj ÖzelliğiBulkhead - Front Side Nut
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-223 24.00" (609.60mm)