FMCA2706-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2706-12
EBEE Parça No.
11684377-FMCA2706-12-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO N-TYPE 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 80°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Jack
İkinci KonektörüN-Type Plug, Right Angle
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilBNC to N-Type
Kablo TipiRG-223
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max1 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to N-Type RG-223 12.00" (304.80mm)