FMCA2691-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2691-24
EBEE Parça No.
11684180-FMCA2691-24-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO SMA 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Plug, Right Angle
İkinci KonektörüSMA Jack
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
StilBNC to SMA
Kablo TipiRG-223
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-223 24.00" (609.60mm)