FMCA2687-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2687-36
EBEE Parça No.
11684169-FMCA2687-36-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 80°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Plug, Right Angle
İkinci KonektörüBNC Jack
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilBNC to BNC
Kablo TipiRG-223
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-223 36.00" (914.40mm)