FMCA2553-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2553-24
EBEE Parça No.
8308024-FMCA2553-24-EB
Açıklama
COAX CBL 7/16 DIN TO N-TYPE 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör7/16 Jack
İkinci KonektörüN-Type Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
Stil7/16 DIN to N-Type
Kablo TipiSPF-375
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max6 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 7/16 DIN to N-Type SPF-375 24.00" (609.60mm)