FMCA2159-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2159-36
EBEE Parça No.
8324586-FMCA2159-36-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO TNC 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Plug
İkinci KonektörüTNC Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
Renk-
StilN-Type to TNC
Kablo TipiLMR 240
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to TNC LMR 240 36.00" (914.40mm)