FMCA2139-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2139-12
EBEE Parça No.
8318311-FMCA2139-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO TNC 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug
İkinci KonektörüTNC Jack
Uzunluk12.00" (304.80mm)
Renk-
StilSMA to TNC
Kablo TipiHand Formable .141
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiPanel Mount
İkinci Konektörü Montaj ÖzelliğiBulkhead - Front Side Nut
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max6 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to TNC Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)