FMCA2109-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2109-12
EBEE Parça No.
11684173-FMCA2109-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO MMCX 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Jack
İkinci KonektörüMMCX Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
Renk-
StilSMA to MMCX
Kablo TipiHand Formable .047
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiPanel Mount
1. Konektörü Montaj ÖzelliğiBulkhead - Front Side Nut
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max6 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to MMCX Hand Formable .047 12.00" (304.80mm)