FMCA2019-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2019-24
EBEE Parça No.
8324185-FMCA2019-24-EB
Açıklama
COAX CBL 4.3/10 TO 4.3/10 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 200°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör4.3/10 Jack
İkinci Konektörü4.3/10 Plug, Right Angle
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
Stil4.3/10 to 4.3/10
Kablo TipiSPF-250
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to 4.3/10 SPF-250 24.00" (609.60mm)