FMCA2003-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA2003-36
EBEE Parça No.
8324344-FMCA2003-36-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL 4.3/10 TO 7/16 DIN 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 200°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör4.3/10 Jack
İkinci Konektörü7/16 Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
Stil4.3/10 to 7/16 DIN
Kablo TipiSPO-250
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 4.3/10 to 7/16 DIN SPO-250 36.00" (914.40mm)