FMCA1925-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA1925-36
EBEE Parça No.
8324513-FMCA1925-36-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO NEX 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 200°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Jack
İkinci KonektörüNEX10 Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlue
StilN-Type to NEX
Kablo TipiSPP-250LLPL
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiPanel Mount
1. Konektörü Montaj ÖzelliğiBulkhead - Front Side Nut
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz