FMCA1908-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA1908-24
EBEE Parça No.
8324984-FMCA1908-24-EB
Açıklama
COAX CBL 4.3/10 TO 7/16 DIN 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 200°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör4.3/10 Plug
İkinci Konektörü7/16 Plug, Right Angle
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlue
Stil4.3/10 to 7/16 DIN
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz