FMCA1865-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA1865-24
EBEE Parça No.
8326167-FMCA1865-24-EB
Açıklama
COAX CBL 7/16 DIN TO SMA 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 200°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör7/16 Plug
İkinci KonektörüSMA Plug, Right Angle
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlue
Stil7/16 DIN to SMA
Kablo TipiSPP-250LLPL
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz