FMCA1007-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMCA1007-12
EBEE Parça No.
8306653-FMCA1007-12-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL SMA TO HMCX 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörHMCX Plug
İkinci KonektörüSMA Jack
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilSMA to HMCX
Kablo Tipi0.81mm OD Coaxial Cable
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiPanel Mount
İkinci Konektörü Montaj ÖzelliğiBulkhead - Front Side Nut
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max3 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to HMCX 0.81mm OD Coaxial Cable 12.00" (304.80mm)