FMC970-48
Üretici
Üretici Parça No.
FMC970-48
EBEE Parça No.
8336141-FMC970-48-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 4'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. Konektör1.85mm Jack
İkinci Konektörü1.85mm Jack
Uzunluk48.0" (1.2m) 4.0'
Renk-
Stil1.85mm to 1.85mm
Kablo TipiVNA
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max70 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 1.85mm to 1.85mm VNA 48.0" (1.2m) 4.0'