FMC1618315-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMC1618315-36
EBEE Parça No.
11684282-FMC1618315-36-EB
Açıklama
COAX CBL SMB TO SMC 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 165°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMB Plug
İkinci KonektörüSMC Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkTan
StilSMB to SMC
Kablo TipiRG-316
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max3 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMB to SMC RG-316 36.00" (914.40mm)