FMC1314316-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMC1314316-36
EBEE Parça No.
8324924-FMC1314316-36-EB
Açıklama
COAX CBL 10-32 TO SMA 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Jack
İkinci Konektörü10-32 Plug, Right Angle
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkTan
Stil10-32 to SMA
Kablo TipiRG-316
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial 10-32 to SMA RG-316 36.00" (914.40mm)