FMC0816174-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0816174-12
EBEE Parça No.
11684387-FMC0816174-12-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO SMB 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüSMB Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilBNC to SMB
Kablo TipiRG-174
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to SMB RG-174 12.00" (304.80mm)