FMC0808316-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0808316-12
EBEE Parça No.
8313699-FMC0808316-12-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüBNC Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkTan
StilBNC to BNC
Kablo TipiRG-316
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-316 12.00" (304.80mm)