FMC0808059-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0808059-36
EBEE Parça No.
8309652-FMC0808059-36-EB
Açıklama
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 165°C
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüBNC Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilBNC to BNC
Kablo TipiRG-59
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance75 Ohms
Bağlayıcı Impedance75 Ohms
Genel birlik75 Ohms
Frekans - Max1 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-59 36.00" (914.40mm)