FMC0808058-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0808058-36
EBEE Parça No.
8303049-FMC0808058-36-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 165°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüBNC Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilBNC to BNC
Kablo TipiRG-58
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-58 36.00" (914.40mm)