FMC0713315-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0713315-12
EBEE Parça No.
11684232-FMC0713315-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO MCX 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 165°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Jack
İkinci KonektörüMCX Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkTan
StilSMA to MCX
Kablo TipiRG-316
Birinci İletişim CinsiyetFemale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max3 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to MCX RG-316 12.00" (304.80mm)