FMC0103410LF-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0103410LF-12
EBEE Parça No.
8324517-FMC0103410LF-12-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO TNC 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Plug
İkinci KonektörüTNC Plug
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilN-Type to TNC
Kablo TipiLMR 400
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max6 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to TNC LMR 400 12.00" (304.80mm)