FMC0103400LF-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMC0103400LF-36
EBEE Parça No.
8318517-FMC0103400LF-36-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO TNC 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Plug
İkinci KonektörüTNC Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilN-Type to TNC
Kablo TipiLMR 400
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max6 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to TNC LMR 400 36.00" (914.40mm)