FMC00399-36
Üretici
Üretici Parça No.
FMC00399-36
EBEE Parça No.
8330195-FMC00399-36-EB
Açıklama
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörN-Type Plug, Right Angle
İkinci KonektörüN-Type Plug
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilN-Type to N-Type
Kablo TipiLMR 200
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LMR 200 36.00" (914.40mm)