FMC00348-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMC00348-24
EBEE Parça No.
8324809-FMC00348-24-EB
Açıklama
COAX CBL NEX TO NEX 24"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörNEX10 Plug
İkinci KonektörüNEX10 Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
StilNEX to NEX
Kablo TipiSPF-250
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial NEX to NEX SPF-250 24.00" (609.60mm)