FMC00229-12
Üretici
Üretici Parça No.
FMC00229-12
EBEE Parça No.
11684273-FMC00229-12-EB
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 80°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug, Right Angle
İkinci KonektörüSMA Plug, Right Angle
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilSMA to SMA
Kablo TipiRG-223
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-223 12.00" (304.80mm)