FMC00076-24
Üretici
Üretici Parça No.
FMC00076-24
EBEE Parça No.
11684393-FMC00076-24-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL BNC TO BNC 24"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörBNC Plug
İkinci KonektörüBNC Plug
Uzunluk24.00" (609.60mm)
RenkBlack
StilBNC to BNC
Kablo TipiLMR 195
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max5.8 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC LMR 195 24.00" (609.60mm)