FMAP1000-15
Üretici
Üretici Parça No.
FMAP1000-15
EBEE Parça No.
12275706-FMAP1000-15-EB
Açıklama
FXD ATTN PLUG-JACK QN
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,Attenuators
Veri SayfasıFairview Microwave FMAP1000-15
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Impedance50 Ohms
Paket / KılıfQN In-Line Module
Entesasyon Değeri15dB
Frekans aralığı0 Hz ~ 3 GHz
Güç (Watts)100W
Açıklama
RF Attenuators 15dB 0 Hz ~ 3 GHz 50 Ohms 100W QN In-Line Module