FDI18-250Q
Üretici
Üretici Parça No.
FDI18-250Q
EBEE Parça No.
10856436-FDI18-250Q-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri Sayfası3M FDI18-250Q
SeriHighland™
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerButted Seam
Temel Ürün NumarasıFDI18
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer18-22 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkRed
İzülasyon çapı0.145" (3.68mm)
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel0.870" (22.10mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated