FDI18-187Q
Üretici
Üretici Parça No.
FDI18-187Q
EBEE Parça No.
10856483-FDI18-187Q-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
FM DISCONNECT FULLY NYLON INS
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
SeriHighland™
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerButted Seam
Temel Ürün NumarasıFDI18
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer18-22 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
RenkRed
İzülasyon çapı0.145" (3.68mm)
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel0.810" (20.57mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonFully Insulated
Tab Kalınlığı0.020" (0.51mm)
Setil Genişlik0.187" (4.75mm)
Seme uzunluğu-
Açıklama
0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated