FCE17B25PC2EB
Üretici
Üretici Parça No.
FCE17B25PC2EB
EBEE Parça No.
9740637-FCE17B25PC2EB-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCE17B25PC2EB
SeriFCE17
AmbalajBox
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerFilter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Temel Ürün NumarasıFCE17B25
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.590" (14.99mm)
İletişim formu-
Dielektrik malzemeThermoplastic, Glass Filled
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector