FCC17C37PC280
Üretici
Üretici Parça No.
FCC17C37PC280
EBEE Parça No.
9656115-FCC17C37PC280-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (Commercial Products) FCC17C37PC280
SeriFCC17
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı37
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock, Filter, Grounding Indents
Temel Ürün NumarasıFCC17C37
MfrAmphenol ICC (Commercial Products)
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi200V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi4 (DC, C)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.590" (14.99mm)
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic
Açıklama
37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector